Aktuality




----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
S letošní sezonou se rozloučíme 8.4.2017
 maškarním karnevalem na ledě a to od 14-15,30 hod





---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12.2.2017 - Žebrák

Žačky nejmladší B - Petrar Iasmina - 6.místo
                             - Uherská Anička - 8.místo
                              - Petrar Delfina - 10.místo
Žačky mladší A - Aubrechtová Gabča - 3.místo
Žačky nejmladší A - Kozáková Naty - 4.místo
Žačky mladší B - Vondrová Verča - 4.místo
                          - Gütterová Diana - 11.místo

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.2.2017 - Česká Lípa

Žačky mladší A - Aubrechtová Gabča - 4.místo

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26.1.2017 - Slaný

Benjamin B1 - Benešová Rozárka - 2.místo
Benjamin B2 - Papežová Anetka - 5.místo

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21.1.2017 - Mladá Boleslav

Žačky mladší A - Aubrechtová Gabča - 10.místo

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14.1.2017 - Cheb

Žačky mladší A - Aubrechtová Gabča - 7.místo
Žačky nejmladší A - Kozáková Naty - 1.místo
Žačky A - Štolcbartová Verča - 2.místo
           Synáčová Nelča -
3.místo
Žačky mladší B - Vondrová Verča - 8.místo
Žačky nejmladší B - Uherská Anička - 11.místo

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7.1.2017 - Louny

Žačky nejmladší A - Kozáková Naty - 2.místo
Žačky nejmladší B - Uherská Anička - 20.místo
Žačky mladší A - Aubrechtová Gabča - 3.místo
Žačky A - Štolcbartová Verča - 1.místo

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18.12.2016 - Dvůr Králové nad Labem

Benjamin B2 - Papežová Anetka - 9.místo
Benjamin B1 - Nečesalová Anežka - 10.místo
                 - Benešová Rozárka - 11.místo
Cvrček C2 - Nečesalová Terezka - 6.místo
              - Pichlíková Zorka - 14.místo
                     - Chovančíková Leoni - 15.místo

Žačky nejmladší A - Kozáková Naty - 2.místo
Žačky A - Synáčová Nelča - 6.místo

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mikulášská nadílka





-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26.11.2016 - Slaný

Žačky A - Štolcbartová Verča - 5.místo
           Synáčová Nelča - 6.místo

Žačky mladší B - Vondrová Verča - 5.místo

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12.3.2016 - Rokycany 

přípravka mini
  Nečesalová Terezka  - 2.místo 

přípravka I.
  Papežová Anetka - 1.místo  
  Nečesalová Anežka - 3.místo
      Chovančíková Leonka - 5.míst
       Nečesalová Terezka  - 6.místo 
    Benešová Rozárka - 7.místo
   Pichlíková Zorka - 12.místo

přípravka II. Zelená barva 
         Petrar Iasmina Madalina - 2.místo
   Nečesalová Anežka - 3.místo
        Benešová Rozárka - 6.místo     
          Petrar Camelia Delfina - 7.místo

přípravka II. Bílá barva 
Papežová Anetka - 3.místo

Nováčci dívky - Uherská Anička - 11.místo

Žačky nejmladší A - Aubrechtová Gabča - 3.místo
                            Kozáková Natálka - 9.místo

Žačky mladší A- Chernetská Julča - 2.místo

Žačky mladší B - Vondrová Verča - 3.místo

Žačky A - Synáčová Nelča - 1.místo

Žačky B - Štolcbartová Verča - 1.místo




----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5.3.2016 - Most

Přípravka

Rozárka Benešová ( 10. místo)

Zorka Pichlíková (13. místo)

Anežka Nečesalová (8. místo)

Anetka Papežová (5. místo)

Leonka Chovančíková (8. místo)

Terezka Nečesalová (13. místo)


Nováčci dívky - Uherská Anička - 12.místo
žačky nejmladší "A" - Gabča Aubrechtová - 9. místo
                            - Natálka Kozáková - 13.místo
žačky mladší "B" - Verča Vondrová - 6.místo


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13.2.2016 - Kralupy nad Vltavou

žačky nejmladší "A" - Gabča Aubrechtová - 11. místo

                            - Natálka Kozáková - 20.místo

Žačky "B" - Verča Štolcbartová - 1.místo


 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6.2.2016 - Žebrák

Přípravka

 Rozárka Benešová - 1.místo 

Terezka Nečesalová - 3.místo

 Anežka Nečesalová - 6.místo

Leonka Chovančíková - 8.místo

 Zorka Pichlíková - 9.místo


žačky nejmladší "A" - Gabča Aubrechtová - 4. místo

                            - Natálka Kozáková - 6.místo

žačky mladší "B" - Verča Vondrová - 4.místo

žačky mladší "A" - Julča Chernetská -  1.místo

žačky "A" - Nela Synáčová - 2.místo



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23.1.2016 - Tachov

Přípravka I. a II.
Terezka Nečesalová - 2. místo
Anežka Nečesalová - 6.místo
Rozárka Benešová - 5.místo

Žačky nejmladší "A" - Natálka Kozáková - 5.místo
Žačky mladší "A" - Julča Chernetská - 1.místo
Žačky mladší "B" - Verča Vondrová - 3.místo
Žačky "A" -  Nela Synáčová - 3.místo
Žačky "B" - Verča Štolcbartová - 1.místo

      

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

25.1.- 31.1.2016 - Mistrovství Evropy - Bratislava

    
  
   
 
  
  
 
  
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

17.1. - 22.1.2016 - ZODM MOST 

Zimní olympiády se z našeho klubu zúčastnila Julča Chernetská. Jako jediná reprezentovala Plzeňský kraj v krasobruslení. 
Umístila se na celkovém 12.místě. Pro Julču to byl zážitek na celý život a tímto jí patří velké poděkování :-)

     



---------------------------------------------------------------------------------------------------------

16.1.2016 - Cheb

Gabriela Aubrechtová - žačky nejmladší "A" - 14.místo
Natálie Kozáková - žačky nejmladší "A" - 10.místo
Veronika Vondrová - žačky mladší "B" - 5.místo
Veronika Štolcbartová - žačky "B" - 1.místo
Nela Synáčová - 2.místo

Přípravka I+II

Anežka Nečesalová - 2. místo
Rozárie Benešová - 4.místo
Aneta Papežová - 6.místo
Zora Pichlíková - 11.místo
Leoni Chovančiková - 12.místo

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9.1.2016 - Louny

Nela Synáčová - 4.místo
Julija Chernetská - žačky mladší "A" - 1.místo
Gabriela Aubrechtová - žačky nejmladší "A" - 3.místo


Poděbrady 

Přípravka I. a II. 

Rozárka Benešová, Anetka Papežová, Terezka a Anežka Nečesalová a Zorka Pichlíková




-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19.12.2015 - Dvůr Králové nad Labem

Poslední závody tohoto roku využila pouze Nela Synáčová
 a umístila se na krásném 3.místě v kategorii žačky "A"



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12.12.2015 - Mělník

Na závody do Mělníka vyrazily i naši nejmladší krasobruslařky. 
Vyzkoušely si jaké to je poprvé stát v šatičkách na ledě a závodit :-)

Přípravka I. + Přípravka II.
(Terezka Nečesalová, Anežka Nečesalová, Anetka Papežová a Rozárie Benešová)

Gabriela Aubrechtová - žačky nejmladší "A" - 10.místo
Natálie Kozáková - žačky nejmladší "A" - 5.místo
Julija Chernetská - žačky mladší "A" - 1.místo
Veronika Vondrová - žačky mladší "B" - 9.místo
Nela Synáčová - žačky "A" - 2.místo
Veronika Štolcbartová - žačky "B" - 1.místo


    
     
   




---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7.12.2015 Mikulášská nadílka

  




---------------------------------------------------------------------------------------


28.11.2015 - Česká Lípa

Gabriela Aubrechtová - žačky nejmladší "A" - 1.místo
Julija Chernetská - žačky mladší "A" - 1.místo
Nela Synáčová - žačky "A" - 5.místo
Veronika Štolcbartová - žačky "B" - 2.místo

Gratulujeme za výbornou reprezentaci našeho klubu :-)


    
    
    
  



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21.11.2015 - Roudnice nad Labem

Julija Chernetská - žačky mladší "A" - 1.místo

    
    




--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14.11.2015 - Slaný

Nela Synáčová - žačky "A" - 5.místo
Veronika Štolcbartová - žačky "B" - 4.místo



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


31.10.2015 závody České Budějovice

Gabriela Aubrechtová - žačky nejmladší "A" - 3.místo
Julija Chernetská - žačky mladší "A" - 2.místo
Nela Synáčová - žačky "A" - 4.místo

Gratulujeme za výborné zahájení sezony.....


  
  
 
   
 
           
  


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Soustředění Rokycany

Soustředí si na domácí půdě vyzkoušely i začínající krasobruslařky - Anežka, Anetka, Rozárka, Terezka a Zorka. 


      

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Soustředění Strakonice

Do Strakonic už odjelo více děvčat :-) a to ve složení Naty, Gabča, Verča a Nelča. 
a s nimi i trenérka Deniska. 
 Děkujeme 

  



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Soustředění České Budějovice

Na toto soustředění  se z Rokycan vydala pouze Natálka. Moc si to tam užila.
Tímto děkujeme paní Bidařové i panu Bidařovi.....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kemp s Tomášem Vernerem
Litoměřice 3.-5.4.

Tohoto kempu se zúčastnila Gabča a Nelča. 


                                                           




------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30.3.2015

Závěr sezony 2014/2015

 
 
  
 
 
 
 
 
 






----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

České Budějovice 22.3.2015


Natálka Kozáková - 2.místo 
Gabča Aubrechtová - 5.místo 
Verča Vondrová - 7.místo 
Julča Chernetská - 3.místo 
Nelča Synáčová - 5.místo 
Verča Štolcbartová - pro nemoc nemohla jet :-(



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rokycany 14.3.2015

Tento den byl pro náš klub velmi významný, pořádali jsme I.ročník krasobruslařských závodů pod názvem "Rokycanské ostří"
Přijelo téměř 150 dětí z České republiky. Děvčata si atmosféru na domácí půdě užila. Pomáhala při losování a  rozdávání cen. 

Natálka Kozáková - 6.místo ( nováčci )
Gabča Aubrechtová - 12.místo ( žačky nejml. "A")
Verča Vondrová - 8.místo ( žačky nejml. "B" )
Julča Chernetská - 7.místo ( žačky ml. "A")
Nelča Synáčová - 1.místo ( žačky ml. "B" )
Verča Štolcbartová - 1.místo ( žačky "B" )



  



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tachov 7.3.2015

Na tyto závody děvčata konečně vyrazila v plném počtu:

Natálka Kozáková - 5.místo ( nováčci )
Gabča Aubrechtová - 8.místo ( žačky nejml. "A")
Verča Vondrová - 7.místo ( žačky nejml. "B" )
Julča Chernetská - 1.místo ( žačky ml. "A")
Nelča Synáčová - 1.místo ( žačky ml. "B" )
Verča Štolcbartová - 2.místo ( žačky "B" )


    

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Most 21.2.2015

Gabča Aubrechtová - 8.místo ( žačky nejml."A")
Verča Štolcbartová - 3.místo ( žačky "B")





    

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kralupy nad Vltavou 14.2.2014

Kralupské kličky ze zúčastnila pouze Gabča a Verča
Gabča Aubrechtová - 9.místo ( žačky nejml."A")
Verča Štolcbartová - 5.místo ( žačky "B")

 
 


        
   
     

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cheb 7.2.2015

Na tyto závody vyrazila děvčata v doprovodu trenéra Petra Bidaře ( bývalý český reprezentant v krasobruslení ve sportovních dvojicích).
   
Gabča Aubrechtová - 4.místo ( žačky nejml."A")
Verča Vondrová - 8.místo ( žačky nejml. "B")
Nela Synáčová - 1.místo (žačky mladší "B")
Verča Štolcbartová - 1.místo ( žačky "B")

                                                                                          


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Litvínov 31.1.2015

V Litvínově se závodů zúčastnila děvčata v tomto složení: 
Aubrechtová Gabča - žačky nejmladší "A" - 8.místo
Chernetská Julča - žačky mladší "A" - 4.místo
 Štolcbartová Verča - žačky "B" - 7. místo

Ceny děvčatům předával Pavel Francouz (bývalý brankář HC Škoda Plzeň)


   




---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mladá Boleslav 24.1.2015

Nelinka byla na 5.místě

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nymburk 18.1.2015

Do Nymburka vyrazila pouze Julinka, umístila se na krásném 3.místě.
 Konečně "bedna" prohlásila :-)

     

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Louny 10.1.2015

Po novém roce se holky vydaly na závody do Loun v složení Natálie Kozáková( nováčci), Julie Chernetská (žačky mladší "A") a Nela Synáčová (žačky maldší "B")
Umístily se v tomto pořadí:
Natálka - 10.místo
Julča - 7.místo
Nelča - 2.místo



     

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konec roku  2014 

Na poslední trénink si holky na led vzaly prskavky a rok 2014 zapily šampaňským :-)


                  





----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Předvánoční závody - Dvůr Králové nad Labem
Na poslední závody v roce 2014 se vydala pouze Nelinka, zabodovala a získala krásné 1. místo


 
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podkrušnohorský pohár Bílina

Nelinka Synáčová opět získala krásné 1. místo. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Závody ve Slaném

Na závodech ve Slaném náš klub reprezentovaly:
 Veronika Štolcbartová -  žačky "B" - 6.místo,
 Julija Chernetská - žačky  mladší "A" - 9.místo
a Nela Synáčová - žačky mladší "B" - 2.místo


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
V České Lípě holky zabodovaly 


Nela Synáčová získala opět 1. místo v kategorii žačky mladší "B". 
Julča Chernetská získala krásné 5.místo v kategorii žačky mladší "A"


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nela Synáčová úspěšně odstartovala sezonu 2014/2015

Příbram - 1.místo kategorie žačky mladší "B"
Ústí nad Labem - 1.místo kategorie žačky mladší "B"


 


                                                                                                       
 

Podřízené stránky (1): Závody
ą
Krasobrusleni Rokycany,
9. 10. 2017 12:41
Comments